ArabicEnglishPersian

ارسال کالا در شهرستان‌ها:

ارسال کالا به شهرستان‌ها از طریق ارسال به باربری انجام می‌شود. حداکثر ۴۸ ساعت کاری پس از ثبت سفارش، اجناس به باربری مورد نظر مشتری در شهر تهران تحویل داده می‌شود و اطلاعات بارنامه از طریق پیامک برای مشتری فرستاده می‌شود. مدت زمان تحویل کالا از باربری‌های تهران به شهر مقصد معمولا بین ۱ تا ۳ روز است که این زمان به فاصله شهر مقصد از تهران بستگی دارد. هزینه ارسال کالا از انبار شرکت تا باربری تهران (کرایه شهری) برای سفارش‌های بین ۵۰۰ هزار تا ۱ میلیون تومان، ۱۱هزار تومان و برای سفارش‌های بیش از ۱ میلیون تومان رایگان خواهد بود.
*لازم به ذکر است هزینه‌ی ترخیص بار در باربری مقصد بر عهده مشتری است و مجموعه تنها هزینه‌ی ارسال کالا از انبار شرکت تا باربری تهران را دریافت می‌کند.*

ارسال کالا در شهر تهران:

هزینه ارسال کالا در شهر تهران برای سفارش‌های کمتر از ۱ میلیون تومان، ۱۵ هزار تومان و برای سفارش‌های بیش از ۱ میلیون تومان رایگان است.

ارسال به سایر شهرهای اطراف تهران:

از آنجایی که ارسال به شهرستان‌های اطراف تهران دارای قیمت‌های متفاوت و … است، هزینه ارسال در فاکتور محاسبه نشده و به صورت پس کرایه است. معمولا با استفاده از پیک محلی اجناس ارسال می‌شود و در محل خود پیک هزینه را دریافت می‌کند.

استان البرز:

از آنجایی که ارسال به شهر کرج دارای هزینه‌های زیادی است، هزینه ارسال سفارش‌های بالای دو میلیون تومان به صورت نصف نصف با مشتریان کرجی محاسبه خواهد شد و کم تر از ۲ میلیون تومان به صورت پس‌کرایه خواهد بود.