ArabicEnglishPersian

قوانین و مقررات

آسودگی خاطر و رضایت‌مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های ما بوده است. در این راستا می‏‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که قوانین زیر در نظر گرفته شده است.

۱٫ در هنگام خرید کالا در انتخاب محصول دقت فرمائید که کالای انتخابی شما همان محصول مدنظر و مورد نیازتان باشد، کالای فروخته شده تنها در صورت خرابی و عدم کیفیت مرجوع می‌شود و در سایر موارد امکان مرجوعی وجود ندارد.

۲٫ در ارسال به شهرستان هزینه دریافت شده به عنوان ارسال کالا تنها مربوط به هزینه ارسال از انبار مجموعه به باربری است و هزینه ی خود باربری بر عهده‌ی مشتری است.

۳٫ در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود، حق بلا اثر نمودن سفارش، برای مجموعه تولده محفوظ است و مجموعه در اسرع وقت، وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری  می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

۴٫ کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل فرمایند. بدیهی است در صورد ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، هزینه‌های اضافی ایجاد شده برای تحویل کالا بر عهده مشتری خواهد بود. لذا اطلاعات و آدرس خود را دقیق وارد کنید.

۵٫ در صورت عدم تطابق فاکتور با کالای ارسال شده، حداکثر طی یک هفته از ثبت سفارش، مشتری باید به ما اعلام عدم تطابق نماید و بعد از این زمان مورد قبول نخواهد بود. همچنین پس از اعلام مشتری موجودی انبار چک شده و در صورت تایید، ما به تفاوت به حساب کاربر منظور شده و در خرید بعدی فرد می‌تواند از این اعتبار خرید نماید .

۶٫ مجموعه تولده به هیچ وجه اطلاعات منحصر به فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمناً متعهد است از حریم خصوصی کاربران محافظت نماید.