ArabicEnglishPersian
با توجه به این که بسیاری از افراد و مشتریان از خدمات قبل و پس از فروش ما اطلاع نداشتند لازم دیدیم که خدماتمان و آنچه که ما را از سایر فعالان در این حوزه متمایز می‌کند بیان کنیم.

 تضمین کیفیت محصولات:
تمامی محصولات از نظر کیفیت توسط مجموعه tavalode تضمین می‌شوند و در صورت خرابی یا نقص محصول، مرجوع شده و مبلغ معادل آن در فاکتور بعدی برگردانده می‌شود. با توجه به اقشار مختلف مشتریان، اجناس در دو سطح کیفی متوسط و خوب ارائه می‌شوند که دارای قیمت‌های متفاوتی نیز هستند؛ لذا افراد می‌توانند با مشاهده “اطلاعات بیشتر” به آن پی برده و خرید بهتری را با توجه به نیازشان تجربه کنند.

 سهولت در خرید:
مجموعه ما فرآیند خرید را برای مشتریان از طریق ثبت سفارش در اپلیکیشن و سایت تسهیل کرده است. با استفاده از اپلیکیشن و سایت، افراد می‌توانند در هر ساعتی از شبانه روز، سفارش خود را ثبت کرده و از امکانات متعددی نظیر: مشاهده فاکتور خرید، آگاهی از وضعیت سفارش، سرعت در ثبت سفارش و پرداخت آنلاین بهره‌مند شوند. لازم به ذکر است با استفاده از پروتکل‌های ssl امنیت در پرداخت ایجاد گردیده است. این مجموعه سعی دارد که با متنوع سازی سبد محصولات خود، پاسخ بهتری به نیاز مشتریانش دهد.

 تضمین تطابق فاکتور با سفارش ثبت شده:
در صورتی که کالای ارسال شده با فاکتور تطابق نداشته باشد پس از اعلام مشتری، سیستم انبارداری و موجودی انبار بررسی شده و درصورت تایید، مابه‌تفاوت در فاکتور بعدی مشتری لحاظ می‌شود.

ارسال به باربری دلخواه:
افراد در شهرهای مختلف می‌توانند باربری دلخواه خود را انتخاب کرده و در بخش “یادداشت سفارش” وارد کنند.

بسته‌بندی مناسب:
با توجه به آموزش کارکنان در بخش بسته‌بندی، همواره سعی شده است که اجناس در داخل کارتن‌ها به صورت مرتب چیده شود و کمترین فضای خالی برای جلوگیری از آسیب به بار در حین حمل وجود داشته باشد. همچنین در بسته‌بندی کالاهایی که به شهرستان ارسال می‌شوند سعی می‌شود که از کارتن‌های پنج لایه یا سه لایه محکم استفاده شود.

 اطلاع از وضعیت سفارش:
برای اطلاع مشتری از وضعیت سفارش خود سیستمی راه‌اندازی شده است که افراد می‌توانند در هر زمان بدون نیاز به تماس از وضعیت سفارش خود از طریق “تاریخچه خرید” اطلاع پیدا کنند. علاوه بر آن هنگام ثبت و ارسال سفارش، به افراد از طریق ارسال پیامک و نوتیفیکیشن اطلاع رسانی می‌شود. همچنین برای مشتریان شهرستان، شماره پیگیری و سایر اطلاعات بارنامه بعد از تحویل سفارش به باربری، از طریق پیامک ارسال می‌شود.

هزینه ارسال:
برای رضایت بیشتر مشتریان، هزینه ارسال برای مبالغ مشخصی از فاکتور، رایگان است. برای اطلاعات بیشتر از این موضوع به بخش “ارسال و تخفیفات” مراجعه کنید.

شفافیت قیمتی:
مجموعه ما سعی کرده است که با انتشار قیمت‌های به‌روز، مشکل عدم شفافیت و ثبات قیمت را برطرف کند. نتیجه این اقدام، ایجاد یک مرجع قیمتی برای مشتریان است که می‌توانند در هر لحظه، از آخرین قیمت محصولات مطلع شوند و آن را با سایر همکاران مقایسه کنند.

@tavalode