با توجه به این که بسیاری از افراد و مشتریان از خدمات قبل و پس از فروش ما اطلاع نداشتند لازم دیدیم که خدماتمان و آنچه که ما را از سایر فعالان در این حوزه متمایز می کند بیان کنیم .

 تضمین کیفیت محصولات:
تمامی محصولات از نظر کیفیت توسط مجموعه tavalode تضمین میشوند و در صورت خرابی یا نقص محصول ، مرجوع شده و مبلغ معادل آن در فاکتور بعدی برگردانده میشود. با توجه به اقشار مختلف مشتریان، اجناس در دو سطح کیفی متوسط و خوب ارائه میشوند که دارای قیمت های متفاوتی نیز هستند لذا افراد میتوانند با مشاهده “اطلاعات بیشتر” به آن پی برده و خرید بهتری را با توجه به نیازشان تجربه کنند .

 سهولت در خرید:
مجموعه ما فرآیند خرید را برای مشتریان از طریق ثبت سفارش در اپلیکیشن و سایت تسهیل کرده است .با استفاده از اپلیکیشن و سایت افراد میتوانند در هر ساعتی از شبانه روز سفارش خود را ثبت کرده و از امکانات متعددی نظیر : مشاهده فاکتور خرید ، آگاهی از وضعیت سفارش ،سرعت در ثبت سفارش و پرداخت آنلاین بهره مند شوند .لازم به ذکر است با استفاده از پروتکل های ssl امنیت در پرداخت ایجاد گردیده است . این مجموعه سعی دارد که با متنوع سازی سبد محصولات خود ،پاسخ بهتری به نیاز مشتریانش دهد.

 تضمین تطابق فاکتور با سفارش ثبت شده:
در صورتی که کالای ارسال شده با فاکتور تطابق نداشته باشد پس از اعلام مشتری ، سیستم انبارداری و موجودی انبار بررسی شده و درصورت تایید، مابه تفاوت در فاکتور بعدی مشتری لحاظ میشود .

ارسال به باربری دلخواه:
افراد در شهر های مختلف میتوانند باربری دلخواه خود را انتخاب کرده و در بخش “یادداشت سفارش” وارد کنند .

بسته بندی مناسب:
با توجه به آموزش کارکنان در بخش بسته بندی همواره سعی شده است که اجناس در داخل کارتن ها به صورت مرتب چیده شود و کم ترین فضای خالی برای جلوگیری از آسیب به بار در حین حمل وجود داشته باشد. همچنین در بسته بندی کالاهایی که به شهرستان ارسال میشوند سعی میشود که از کارتن های پنج لایه یا سه لایه محکم استفاده شود.

 اطلاع از وضعیت سفارش:
برای اطلاع مشتری از وضعیت سفارش خود سیستمی راه اندازی شده است که افراد می توانند در هر زمان بدون نیاز به تماس از وضعیت سفارش خود از طریق “تاریخچه خرید” اطلاع پیدا کنند. علاوه بر آن هنگام ثبت و ارسال سفارش ،به افراد از طریق پیامک و نوتیفیکیشن اطلاع رسانی میشود.
همچنین برای مشتریان شهرستان ، شماره پیگیری و سایر اطلاعات بارنامه بعد از تحویل سفارش به باربری ،از طریق پیامک ارسال میشود

هزینه ارسال:
به منظور رضایت بیشتر مشتریان، هزینه ارسال برای مبالغ مشخصی از فاکتور، رایگان است .
برای اطلاعات بیشتر از این موضوع به بخش “ارسال و تخفیفات” مراجعه کنید.

شفافیت قیمتی:
مجموعه ما سعی کرده است که با انتشار قیمت های به روز ، مشکل عدم شفافیت و ثبات قیمت را برطرف کند. نتیجه این اقدام، ایجاد یک مرجع قیمتی برای مشتریان است که میتوانند در هر لحظه، از آخرین قیمت محصولات مطلع شوند و آن را با سایر همکاران مقایسه کنند.
@tavalode