ArabicEnglishPersian

بهترین بادکنک

۲۱ شهریور ۱۴۰۱

بهترین بادکنک را چگونه تشخیص داده و انتخاب کنیم؟ بهترین بادکنک چه ویژگی هایی دارد؟ 

افرادی که در زمینه لوازم تولد و جشن فعالیت میکنند نوعا علاقه مند به خرید عمده بادکنک میباشند و افرادی که برای یک جشن تولد به بادکنک نیاز دارند به خرید خرده و در حد ۲۰ ۳۰ عدد بادکنک نیاز دارند. اما هر دو دسته به دنبال بهترین بادکنک هستند. 

این مقاله مناسب افرادی می باشد که نیاز به خرید بادکنک دارند اما هیچ اطلاعاتی از آن ندارند.

بهترین بادکنک را باید از خصوصیات هر بادکنک تشخیص داد که شامل کیفیت بادکنک، عمر بادکنک، جنس بادکنک و …

بهترین بادکنک: کیفیت بادکنک

تمام بادکنک هایی که وجود دارند از نظر جنس به دو دسته ی فویلی و لاتکس تقسیم بندی میشوند.

در این نوشته بیشتر قصد بررسی کیفیت برندهای مختلف بادکنک های لاتکسی که در ایران یافت می شوند را را داریم که در انتها بر حسب نیاز بهترین بادکنک را با دانشی که به دست آوردید انتخاب کنید.

این نوع بادکنک به دلیل محدودیت های تکنولوژی و قیمتی درایران تولید نمی شود و همگی به صورت وارداتی از کشور چین میباشد. البته تلاش هایی در این زمینه برای تولید آن شد که با توجه به عدم موفقیت در تولید جنس با کیفیت، در ایران تولید آن متوقف شد و دیگر جنس ایرانی برای آن وجود ندارد.

بهترین بادکنک: سن بادکنک (عمر بادکنک)

یکی از فاکتور های مهم در تعیین میزان کیفیت بادکنک زمان تولید آن است. معنی این ویژگی این است که چه مدت از عمر بادکنک میگذرد و در چه سالی تولید شده است.

گاها افرادی که دارای مهارت کمی در خرید بادکنک هستند و یا توانایی فروش آن را ندارند پس از واردات آن با مشکل عدم فروش مواجه میشوند و بادکنک به مرور زمان کیفیت خود را از دست می دهد.

معمولا بادکنک ها که مدتی انبار شوند در ابتدا به هم می چسبند. البته باید گفته شود که دمای هوا و وضعیت قرار گیری بادکنک در هنگام بارگیری نیز حائز اهمیت است.

چرا که در هوای سرد و در زمانی که بادکنک در کارتن های زیری در کانتینر قرار گرفته شده باشد به علت فشار به هم می چسبند.

خود چسبیدن عاملی برای کاهش کیفیت بادکنک نیست بلکه به صورت چسبیده رها شدن برای مدت زمان طولانی عاملی است که کیفیت بادکنک ها را به شدت کاهش میدهد تا جایی که بلافاصله پس از باد شدن می ترکد و می توان گفت دیگر قابل استفاده نمیباشند.

در ادامه به معرفی و ارزیابی برند های بادکنک های وارداتی موجود در ایران می پردازیم.

بادکنک واندرفول

این نوع بادکنک عمده به صورت بسته های ۱۰۰ تایی در بازار به فروش میرسد و شناخته ترین برند بادکنک در این زمینه می باشد. یک معیار برای تشخیص جنس بادکنک می تواند وزن بادکنک بر حسب گرم باشد.

این نوع بادکنک در بازار در وزن های ۱۰۰ گرم ۱۵۰ گرم و ۲۸۰ گرم موجود می باشد که نوع ۲۸۰ گرم آن از بقیه بهتر است و در خرید حتما باید به وزن آن توجه کرد.

لازم به ذکر است که این نوع بادکنک با وجود این که شناخته شده تر است دارای معایب زیادی نیز میباشد. این نوع بادکنک در برخی رنگ های تک رنگ خود دارای گزارش های متعدد عدم کیفیت بوده است. به طور مثال در رنگ نارنجی ترکیدن بادکنک نسبتا زیاد است اما در رنگ قرمز دارای کیفیت بهتری است و بادکنک ها دارای دوام بهتری می باشند.

به طور کلی نیز این نوع بادکنک دارای کیفیت متوسط میباشد به دلیل این که کیفیت آن چندان بالا نمیباشد استفاده از آن برای بادکنک هلیومی چندان توصیه نمی شود.

بهترین بادکنک: بادکنک واندرفول
بادكنك ۲۸۰ گرم واندرفول خالدار ميكس

برای اطلاعات بیشتر و قیمت عمده بادکنک لطفا بر روی لینک خرید عمده بادکنک کلیک کنید

بادکنک سون

این نوع بادکنک نیز در بازار تهران موجود است و واردات از چین میباشدمی باشد.

از این نوع بادکنک تنها وزن ۲۸۰ گرم در بازار تهران موجود است (البته باید گفته شود که در حقیقت ۲۷۵ گرم است) شفافیت و جنس لاتکس این برند نسبت به برند واندرفول بهتر میباشد و همچنین در رنگ بندی های مختلف آن کیفیت خوبی مشاهده شده است. این نوع بادکنک بیشتر در رنگ های مات وجود دارد و به ندرت رنگ های براق آن در ایران یافت می شود.

بهترین بادکنک: بادکنک سون

بادکنک کایو

این نوع بادکنک در مقایسه با دو برند قبلی دارای هم وزن بیشتری است و هم دارای کیفیت بالاتری هست

وزن این نوع بادکنک در حدود ۲۹۵ گرم است و کیفیت لاتکس آن نیز بالاتر و دارای شفافیت رنگ بالاتری نیز میباشد

بادکنک برند کایو

برای اطلاعات بیشتر وقیمت عمده بادکنک لطفا بر روی لینک بادکنک کلیک کنید

بادکنک های متفرقه

اینو نوع بادکنک های که توسط وارد کننده های مختلف وارد میشوند غالبا دارای کیفیت پایین تر و همچنین قیمت پایین تری نیز نسبت به برند های قبلی می باشد.این نوع بادکنک ها گاها دارای جنس خوب و یا دارای جنس ضعیف هستند و اصول خاصی برای خرید بادکنک با کیفیت از این برندها وجود ندارد و کاملا تصادفی است.

خرید آن ها تقریبا توصیه نمی شود.

در پایین نمونه ای از بادکنک متفرقه قرار داده شده است

بهترین بادکنک

نکته بسیار مهم :

علاوه بر برند و وزن که در کیفیت بادکنک تاثیر زیادی دارند زمان تولید آن نیز دارای اهمیت زیادی است

گاها برخی از فروشندگان جنس هایی که مدت زیادی است در انبار مانده است را به قیمت پایین تر میفروشند که دارای کیفیت به شدت پایین تری هست. این مورد در هنگام خرید از بسته بندی و نوعا میزان مات و یا براق بودن بادکنک تا حدی مشخص است.

در ادامه ویدیویی از بهترین بادکنک ها و برندهای موجود در ایران آماده کرده ایم:

معرفی برندهای بادکنک

4 نظر
شهناز
۱۴۰۲/۰۲/۱۶
خیلی خوب وکاردبری ممنون
سعیده صباغ زاده
۱۴۰۲/۰۱/۲۵
بسیار عالی و مفید ممنون از لطف شما
زهرا
۱۴۰۰/۰۶/۲
خيلي عالي و كاربردي ??
احسان
۱۳۹۸/۰۳/۵
عاای خرید بادکنک

شما هم نظر خود را برای ما بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  • بهترین بادکنک