ArabicEnglishPersian
کارخانه بادکنک سازی در ایران

تولید بادکنک ایرانی

۲۸ مرداد ۱۴۰۱

همان طور که در مقاله ممنوعیت واردات لوازم تولد گفته شد بسیاری از اقلامی که دارای تولید در ایران باشند در سال ۹۷ و همچنین درسال ۹۸ از واردات آن ها جلوگیری میشود. در مقاله ذکر شده شمع به عنوان یکی از اقلامی که تولید ایرانی دارد و واردات آن با مشکل مواجه شده است بیان شد.

حال بعد از شمع خبر هایی از تولید بادکنک در ایران به گوش میرسد. آن طور که به گوش رسیده است یکی از کارخانه های اصفهان تصمیم به تعویض خط تولید خود و تولید بادکنک ایرانی کرده است تا نه تنها اولین کارخانه بادکنک سازی اصفهان لقب گیرد بلکه به عنوان اولین کارخانه تولید بادکنک در ایران کار خود را آغاز کند. 

حال نگرانی که بین واردکنندگان بادکنک وجود داشت این بود که آیا دیگر به انحصار واردات بادکنک آنها خاتمه خواهد یافت؟! با این که بازهم امکان واردات وجود خواهد داشت، آنچه که کاملا معلوم است این است که بادکنک در ایران طرفداران زیادی را دارد و حجم گردش مالی بالایی را به خود اختصاص داده است.

کارخانه تولید بادکنک در ایران

سوالی که وجود دارد این است که آیا این کارخانه به عنوان تولیدی بادکنک میتواند به نیاز جامعه پاسخ دهد و یا این که با ثبت محصول خود باعث کاهش عرضه و انحصار در این کالا میشود؟ سابقه ی قبلی این کارخانه نشان از تجربه کارمندان آن و تولید با کیفیت بادکنک را دارد. همچنین طبق نمونه هایی که از بادکنک های این کارخانه دیده شده دارای کیفیت قابل قبول و در حد جنس چینی میباشد. با فعالیت این کارخانه تولید بادکنک بسیار امیدوار شدیم که اولین کارخانه بادکنک سازی در ایران را داشته باشیم. 

هنوز مجموعه ما اخبار چندانی از این تولید کننده ندارد و به صورت مستقیم با این تولید کننده در ارتباط نیست. اما امیدوار است که بتواند به رونق کسب و کار این تولید کننده کمک کند و آن را بیشتر با بازار آشنا کند. امید است تولید بادکنک در ایران هر روز رونق بیشتری بگیرد.

در نهایت خوشحالیم که تولید بادکنک ایرانی میتواند کمک زیادی به جلوگیری از خروج ارز از کشور بکند.

به علت وجود اندک کارخانه های تولید بادکنک در ایران و البته ممنوعیت واردات بادکنک قاچاق بادکنک رونق یافته است. طبق گزارش تجارت نیوز قاچاق بادکنک به صورت چمدانی توسط برخی مسافرانی که از خارج وارد می شوند انجام میشود.

نحوه تولید بادکنک

برای مشاهده نحوه تولید بادکنک و آشنایی با کارخانه تولید بادکنک میتوانید به لینک نحوه تولید بادکنک مراجعه کنید و به صورت ویدئویی آن را ببینید


18 نظر
ادمین
۱۴۰۱/۱۲/۷
به بخش فروشگاه مراجعه کنید
محمد
۱۴۰۱/۱۱/۲۳
چجوری باید سفارش بدم
امیرعلی
۱۴۰۱/۰۶/۲۰
آ. ابراهیمی سلام میشه شمارتونو من داشته باشم چنتا سوال داشتم ازتون
نعمتی
۱۴۰۰/۰۸/۱۴
سلام جهت خرید با این شماره تماس بگیرید ۰۹۱۳۲۸۳۸۳۸۰
behzad
۱۴۰۰/۰۴/۲۵
سلام وقت بخیر با شماره 09426001069 داخلی 4 تماس بگیرید.
مصطفی حیدری
۱۴۰۰/۰۴/۲۵
سلام من مغازه دار هستم و میخواهم بادکنک ایرانی از دست اول یعنی خود کارخانه خریداری کنم به تعداد کارتن بالا چطوری میتونم تماس بگیرم باتشکر
ادمین
۱۴۰۰/۰۴/۱۵
تولده نمایندگی کارخانه در تهران است. میتونید همین جا سفارشتون رو ثبت کنید
هستی
۱۴۰۰/۰۴/۱۴
من چن بسته بادکنک میخام و میخام مستقیم از کارخانه سفارش بدم چطوری سفارش بدم خاهشا راهنمایی کنید
محمدرضا بهمنی
۱۴۰۰/۰۳/۷
سلام یه زنگ بزن اگه میشه لطفاً کارت دارم 09330571628
۱۴۰۰/۰۳/۷
سلام این شماره منه یه زنگ بزن لطفاً کارت دارم 09330571628
ادمین
۱۴۰۰/۰۲/۱۹
سلام مشکلی نیست
۱۴۰۰/۰۲/۱۹
سلام میتونم با شما در ارتباط باشم و سوالاتی در مورد تولید بپرسم
ادمین
۱۴۰۰/۰۲/۴
سلام خیر
ادمین
۱۴۰۰/۰۲/۴
سلام خیر
عباس
۱۴۰۰/۰۲/۳
سلام وقت بخیر امکانش هست شماره تلفن کارخانه بادکنک وبه من بدین

شما هم نظر خود را برای ما بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  • تولید بادکنک ایرانی